Sklep i hurtownia motoryzacyjna

Kraków

O firmie

Poniżej umieściliśmy najważniejsze informacje na temat działalności i rozwoju naszej firmy. Jeśli chcą Państwo zapoznać się dokładniej z przebiegiem naszej działalności na rynku motoryzacyjnym, zapraszamy do przeczytania poniższego tekstu. Chcielibyśmy, by pomogło to Państwu podjąć decyzję o współpracy z nami.

Vakko powstało w 1993 roku. Po przekształceniach w 1998 i w 2001 obecnie firma jest jednoosobowa. Głównym rejonem działania jest południowo wschodnia Polska. Występuje jako przedstawiciel wielu renomowanych firm.

Dzięki temu, że nie korzystamy z usług firm pośredniczących możemy zapewnić naszym Klientom bardzo dobre ceny na najlepsze na świecie części, co przy dzisiejszej konkurencji na rynku jest równie ważne, jak jakość oferowanych produktów i szybkość ich dostawy.

Naszą uwagę skupiamy na tych hurtowniach i sklepach, które chcą aktywnie uczestniczyć w rozwoju rynku motoryzacyjnego w Polsce zdając sobie sprawę z tego, że dzisiejsza sytuacja wymaga zastosowania zupełnie innych, nowoczesnych technik sprzedaży.

Wiemy, że dzisiaj przeciętny użytkownik samochodu nie biega już od sklepu do sklepu w poszukiwaniu części, ale oddaje swój samochód w ręce specjalisty, oczekując nie tylko fachowości, ale i bardzo krótkiego czasu obsługi. Na coraz bardziej wymagającym rynku przetrwają tylko te sklepy i warsztaty, które potrafią zapewnić szybką i pełną realizację zamówień.

Naszym celem jest wyszukiwanie firm, które rozumiejąc obecne warunki potrzebują solidnego partnera, potrafiącego zapewnić szeroką gamę części zamiennych, bardzo dobre ceny i szybkie dostawy.

Vakko Moto-Hurt

Zobacz galerię zdjęć »